Dálková terapie

Kraniosakrální terapie v pohodlí vašeho domova

I na dálku (hovorem přes FB Messenger, WhatsApp, Skype) vám pomohu zbavit se vašich fyzických obtíží, emočních a psychických bloků, negativních emocí, traumatizujících zážitků a jiných potíží, s nimiž běžně pracuji i při kontaktní kraniosakrální terapii.

S čím vám dálková terapie pomůže

  • úleva od strachů, stresů a napětí v současné situaci
  • psychosomatické problémy
  • odblokování traumat uložených v podvědomí
  • emoční a psychické bloky (např. strach z budoucnosti týkající se financí, zdraví nebo vztahů; problémy ve vztazích, či potíž navázat nový vztah; traumatický zážitek z porodu dítěte; emoční labilita, či obtěžující negativní emoce; bloky v oblasti sexuality; obava o zdraví blízkých, či o vývoj miminka v těhotenství a další)
  • problémy s otěhotněním nebo impotencí
  • nedostatek životní energie a dlouhodobá únava
  • potíže nespecifického původu

… a probuzení sebeléčivých sil těla

Jak dálková terapie probíhá

(Po celou dobu terapie spolu budeme mluvit, je tedy potřeba mít handsfree a telefon/počítač ideálně co nejdále od těla)

V domluvený čas vám zavolám přes vhodné médium (FB Messenger, WhatsApp, Skype) a probereme témata, která chcete s pomocí kranio principů řešit.

Pohodlně se uložíte nebo usadíte, zavřete si oči a já vás provedu krátkou relaxací pro zklidnění mysli a pro napojení se na vnímání těla.

Společně se budeme soustředit na to, co pociťujete ve svém těle, budu se ptát na otázky týkající se témat z úvodního rozhovoru.

Na konci terapie vás navedu k vašim vnitřním zdrojům, z nichž načerpáte energii.

Velkou výhodou terapie v klidu vašeho domova je to, že po jejím ukončení můžete dál a bez omezení relaxovat, užívat si prožitků z konce terapie, vnímání plnění energií z vašich zdrojů, což je benefit, který v pracovně při osobní terapii nemůžeme bohužel zajistit.

Buďte odvážní

Myslím, že absolvovat proces uvolňování negativních emocí a prožitků pomocí kranio principů chce opravdu odvahu ponořit se do svých emočních a psychických bloků, protože to může způsobit i nepříjemné prožitky. Ty jsou ale ke konci terapie nahrazeny úžasným pocitem uvolnění, světelnosti, rozprostření a prouděním uvolněné energie, která držela zapouzdřené části a která může být konečně pro vás vědomě využitelná. A v dalším životě se pak už jen nestačíte divit, jak jsou najednou původní neřešitelné záležitosti vlastně neskutečně jednoduché.

Co o dálkové terapii říkají mí klienti…

Ráda bych posdílela zkušenost s terapií s využitím kranisosakrálních principů na dálku. Moje první takto vedená terapie pomocí videohovoru byla nad očekávání intenzivní. Nejprve jsme probíraly téma a pocity, které bych si přála aktuálně zpracovat. Poté jsem se uložila na zem v obýváku a Evička mě provedla krátkou relaxací. Cítila jsem se uvolněná a bdělá. Evička mě postupně pomocí otázek naváděla k pocitům v těle. Během toho se mi ukazovaly nepříjemné pocity spojené s určitou situací a zároveň jsem mohla vidět únik energie z oblasti břicha. Už jen tím, že jsem si uvědomila tuto skutečnost, se toto zastavilo a tok se přirozeně narovnal a propojil zpět s oblastí srdce a dále do oblasti hlavy a výš. Moje tělo se opět dostalo do rovnováhy. Znovu jsme procházely tělesné pocity. Vyvstalo místo napětí mezi lopatkami, které souviselo s nepřijetím možného vývoje jedné situace. Evička mě vedla do prožitku toho, jaké by to bylo, kdyby se stalo to, co nejvíc odmítám. Stažené místo se okamžitě začalo plnit světlem a přišlo hluboké uvolnění nejen toho místa, ale celého těla. Moc děkuji za tuto práci, která může být velkou podporou.

Karolína Sobotová

Služba: Dálková kraniosakrální terapie

Už je to nějaký čas, kdy jsem u Evy absolvovala kranio na dálku.
Slíbila jsem jí, že napíšu, jaké to bylo. A i když jsem hned po terapii věděla, že to bylo boží, s napsáním textu jsem otálela.
Ale začnu od začátku. Měly jsme spolu domluvené offline setkání na téma vztahu k penězům, ale okolnosti tomu chtěly jinak. Forma se změnila na online, ale téma zůstalo. Vlastně se maličko pootočilo k mému nedotahování a neochotě propagovat se a prodávat.
Terapie probíhala přes messenger a bylo moc fajn, že jsme se viděly. Už po pár minutách hovoru jsem měla pocit, že si povídám s dlouholetou kamarádkou…
Co přesně jsme probíraly během terapie si nechám pro sebe, bylo to osobní. Jak jinak, že? 🙂 Až jsem si u toho nabrečela do ucha, což se mi nestalo už celkem dlouho 🙂
Po terapii jsem se cítila unavená, ale tak jako hezky. A od té doby fičím na vlně nápadů a inspirace! Nestíhám to samozřejmě realizovat, ale zapisuju si všechno do sešitku.
Co mě přesvědčilo k napsání právě dnes? Protože jsem pokořila první překážku!
Zveřejnila jsem svou e-mailovou sérii tipů do karantény (je neplacená, ale stejně to byly nervy!). Konečně jsem dala na web prodejní formulář na upravený Rozptylovací sešit = soubor 365 tipů na různé aktivity. A co je nejvíc pecka, dala jsem tam i předprodej na e-mailovou sérii tipů k endometrióze!
Jasně. Můj web možná nevypadá nijak extra, ale je čistý, osobní a autentický. A já se naučím se propagovat, protože teď vím, že moje vědomosti a zkušenosti nejsou závislé na žádném úředním potvrzení. A ani na uznání mé rodiny. (Heh, tak jsem to nakonec stejně vykecala 🙂
Tak! A jestli váháte, tak do toho jděte.

Kateřina Jandlová

Intuitivní konzultantka

Služba: Dálková kraniosakrální terapie

„Před několika měsíci jsem byla na Kraniosakrální terapii na dálku u Evy Vojtěchovské. Téma bylo – Můj vztah s matkou.

A víte co? Zabralo to.

Konečně jsem ze vztahu dcera-matka pokročila do fáze žena-žena. Je to krásné. Nebudu psát detaily, protože je to osobní. Proto mi ta reference také tak dlouho trvala, jak ji pojmout.

Ale – funguje to (u mě rozhodně) – můžete se objednat k Evě.

Doporučuji tuto službu.“

Anna Novotná

Brain-based koučka

Služba: Dálková kraniosakrální terapie

„Minulý týden jsem absolvovala cranio s Evou a rozhodně DOPORUČUJI!!!

Evě jsem se přihlásila na téma „Vztah s matkou“. Eva byla velice příjemná, jemná, citlivá. A hlavně ÚČINNÁ. Referenci na podobné služby píšu nejdříve po týdnu, protože okamžitě po sezení nepoznáte nic (to se dá napsat reference na úrovni „příjemný x nepříjemný“).

Takže co? Opravdu cítím povolení tlaku v hrudníku. Asi jako bych poprvé v životě sundala korzet. Zjemnila jsem. Cítím takovou příjemnou pečující něžnou energii, kterou zase přenáším směrem ke svým synům. Změnil se můj obraz vnímání sama sebe. Prostě je to fakt hodně dobrý.“

Jana Svobodová

Vidante

Služba: Dálková kraniosakrální terapie

„Minulý týden jsem měla s Evou kranio na téma Matka. Máma je téma number one. Pořád.

Navíc u nás nikdo nikdy nepodnikal, ženy dřely za minimum. Při každém přechodu do nového levelu se na mně vyvalí vlna odporu a určitá “zodpovědnost, že je přece nemůžu zradit tím, že se mi bude dařit.”

Eva je skvělá! Má velmi jemný přístup, který začínám čím dál víc milovat.

Hned po skončení a následující dny jsem si doslova lítala, cítila jsem velkou úlevu a vnitřní svobodu.

Vlastně ani nechápu, jak se to stalo, ale najednou to, co se mi předtím zdálo, že určitě NENÍ moje cesta (skupina, vedení apod.) bylo ze dne na den v kategorii “A proč Lucko vlastně ne?”

Rozhodně Evu doporučuji! Já už jsem objednaná na další!“

Lucie Valchařová

Osobní koučka

Služba: Dálková kraniosakrální terapie