13denní hluboce transformační on-line program pro ženy

Uzdravte čtyřlístek nejdůležitějších vztahů vašeho života

Transformujte váš vztah s matkou, otcem, partnerem a sama se sebou k lehkosti, harmonii a nadhledu.

Znáte a prožíváte některé z těchto situací?

– V rozhodnutích mě stále ovlivňuje náhled mých rodičů na svět.

– Mám pocit, že jsem zacyklená, nemůžu se pohnout z místa.

– Nedokáži si před partnerem obhájit své potřeby.

– Snažím se všem vyhovět, být “hodná holka”.

– Sama sobě jsem největším kritikem.

– Mám strach opustit zaběhnuté koleje a vydat se novou cestou ke změně.

Nejspíš máte v sobě nevyřešené některé ze vztahů – s matkou, s otcem, s partnerem nebo sama se sebou. To vše se ale dá změnit pomocí vizualizací a technik kraniosakrální terapie.

Zbavte se starých vzorců

Připojte se do 13denního transformačního programu, který vám pomůže zbavit se starých vzorců a vztahy pročistit. Navíc získáte techniky a vizualizace, které vás podpoří, kdykoliv budete potřebovat, nejen v rámci programu, ale i poté. Techniky jsou založené na kranio principech, díky kterým se uvolní bloky uložené na fyzické, psychické, emoční i energetické úrovni.

Nechte odejít, co vám neslouží a vykročte na cestu k spokojenému, zářícímu a autentickému životu.

Nejvíc řeknou reference…

Dnes jsem dokončila Váš kurz a bylo to úžasné a obohacující. Chtěla jsem Vám za to moc poděkovat, protože se teď cítím mnohem silnější a jistější na své cestě. Uvědomila jsem si spousty zásadních věcí, které mě brzdily a našla jsem v sobě obrovskou sílu, moře energie a inspirace.

Momentálně je přede mnou velká životní výzva – rozbíhám online podnikání a Váš kurz mi pomohl být sebevědomější a víc si věřit v tom, že to dokážu.

Kristýna

 

„Moji indičtí učitelé říkají, že Život = vztahy. Program od Evy má tedy ohromný smysl. Zvlášť, když vztahy, jaké máme s rodičemi, náš život i nadále ovlivňují, uvědomujeme-li si to nebo ne. Pokud máme problémy s penězi, může být příčinou náš vztah s tátou. Pokud se nám do cesty kladou neustále překážky, je třeba se detailněji podívat na vztah s mámou. Vztah s partnerem, tam je to jasné. Když je to doma na prd, zasahuje to do dalších oblastí života. A vztah, který máme samy se sebou? Ten je prioritní. Kurz od Evy tedy rozhodně doporučuji všemi deseti. Pomůže. Uleví. Očistí. Uzdraví. Vyrovná. Postaví do vlastní Síly.
Neváhejte už ani minutu a investujte do svého rozvoje s Čtyřlístkem. Změna zaručena 🙂

Jana Eva Czerneková

Koučka

 

„Tak tohle byla síla v tom nejlepším slova smyslu. Čtyřlístek šel opravdu do hloubky. Pro mě nejzásadnější bylo pročištění vztahu sama se sebou a s ženami ve své rodové linii. Cítím se uvolněná, čistá, svobodná, sebevědomá a opečovaná. Celý program byl skvělý a k technikám, co jsem se naučila, se budu ráda a často vracet.“

Linda Blechová

Administrativní pracovnice

 

„Evin kurz Čtyřlístek nejdůležitějších vztahů je naozaj transformačný.
Eva vás postupne vedie odhalovaním a liečením najdôležitejších vzťahov v živote prostredníctvom textov a sprievodných vizualizácií.
Ak cítite, že ste pripravená posunúť sa ďalej, pustiť, čo vás brzdí a zahojiť rany, dostanete k tomu metódy a techniky, presiaknuté Eviným darom liečivej lásky. Určite odporúčam.“

Ludmila Hoosová

Byznys mentorka

O potížích nestačí jen mluvit, je potřeba je uvolnit z těla

Při vizualizacích v čtyřlístkovém transformačním programu vás provedu hlubinami vašich vztahů a použitím základních principů kraniosakrální terapie, díky kterým uvolníte emoční, psychické i fyzické bloky z těla a tedy i z vašeho života, vztahů, podnikání nebo zaměstnání.

13 dní hlubinné transformace

Čtyřlístek je 13denní transformační program určený pro ženy, které se chtějí zbavit brýlí a filtrů svých rodičů, zharmonizovat nebo pročistit vztah se svými blízkými a uvolnit svůj potenciál a sebelásku, aby mohly konečně žít dospělý, zářivý a autentický život.

 

Na co se můžete v programu těšit: 

13 e-mailů s pracovními listy, vizualizacemi nebo zápisníčky.

– pracovní listy ke každému tématu s popisem daného vztahu a otázkami, díky nimž rozklíčujete, jak to máte s daným vztahem konkrétně vy sama.

8 audio vizualizací (2 ke každému tématu), k transformaci a pročištění vztahu s matkou, s otcem, s partnerem a sama se sebou.

4 zápisníčky (1 ke každému tématu) pro zaznamenání průběhu vaší transformace, k nimž se můžete kdykoliv vracet a ověřovat si posun.

+ 1 úvodní vizualizace pro rychlé zklidnění kdykoliv a kdekoliv v každodenním životě

+ 1 závěrečná vizualizace pro zesílení napojení na vnější zdroje a doplnění energie

Váš svět se změní…

Po absolvování 13denního programu:

– budete ke vztahům s rodiči a partnerem přistupovat bez zatížení minulými křivdami a oni vám je přestanou zrcadlit.

– změníte váš pohled na ně a oni se změní také.

– možná si budete blíž, možná se konečně odhodláte odejít.

– poznáte, jak sama sebe podvědomě vnímáte, začnete se sama k sobě chovat s úctou a láskou, jakou si zasloužíte.

– zbavíte se starých vzorců myšlení, nahlížení a jednání a vytvoříte si prostor pro to nahradit je novými.

– cesty v životě, zaměstnání nebo podnikání, které se vám zdály nereálné, se otevřou a vy budete mít odvahu se na ně vydat.

– můžete se zbavit např. strachu být vidět a mluvit, přílišné obavy z kritiky, obavy ze selhání, obavy pracovat i jen sama pro sebe, strachu z bohatství nebo chudoby…

– budete umět techniky, které můžete používat v dalších situacích a vztazích ve vašem životě k pročištění vzniklých bloků a k získání nadhledu.

Chce to odvahu ponořit se do fyzických, emočních a psychických bloků,

protože to může způsobit i nepříjemné prožitky. Ty jsou ale nakonec nahrazeny úžasným pocitem uvolnění, světelnosti, svobody a prouděním uvolněné energie, která držela zapouzdřené části a která může být vámi konečně vědomě využitelná.

Programem vás provede 
Eva Vojtěchovská

Jsem kraniosakrální terapeutka. Ve své práci kombinuji velmi silnou a účinnou kraniosakrální terapii s vizualizacemi, díky nimž se s vámi dostanu opravdu do hlubin vašich vztahových, emočních a psychických potíží. 

A v hlubinách se pomocí kraniosakrální terapie čistí vše, co váš systém potřebuje.

V Čtyřlístkovém transformačním programu oslovíme i vnitřní dítě a vnitřní ženy, s nimiž se potřebujete ve vizualizaci setkat a rodové linie. 

Vydejte se na cestu k sobě – k té úžasné bytosti, kterou  jste…

…v hluboce transformačním on-line programu pro ženy

Uzdravte čtyřlístek nejdůležitějších vztahů vašeho života

Cena programu: 2990 Kč