• Kraniosakrální Reiki terapie

  • Kraniosakrální Reiki terapie

  • Kraniosakrální Reiki terapie

  • Kraniosakrální Reiki terapie

  • Kraniosakrální Reiki terapie

Copyright 2018 - kraniosa.cz

O mně...

Práce na sobě je nikdy nekončícím procesem. Moje cesta, složená z práce na fyzické, emoční i energetické stránce, je dlážděna zejména meditací, qigongem, taijijógou, biorezonancí a také úžasnou metodou EFT. Aby i fyzické tělo bylo nadmíru spokojené, snažím se nezanedbávat také stravování, v němž převažuje bezlepková, bezmléčná a hlavně přirozená strava.

Práce na sobě mě zavedla až k Reiki energii, do níž mě zasvětili Mistři Reiki Milan Stejskal (I. stupeň) a Hana Špirytová (II. stupeň) a Velký Mistr Reiki Vladimír Bláha (II. a II. rozšířený stupeň). Prací s Reiki a meditací se připravuji na zasvěcení do III. mistrovského stupně.

Po zasvěcení do Reiki mě lákalo zkoušet další techniky a terapie, až jsem se dostala na lehátko kraniosakrální terapeutky, která mě svou prací nadchla natolik, že jsem se rozhodla se této terapii věnovat i sama. Učení této techniky začalo u zkušené terapeutky Zdeňky Ocelíkové a pokračovalo u další velmi zkušené terapeutky Markéty Bezůškové. Vzhledem k tomu, že kraniosakrální terapii stejně jako práci s energií Reiki je potřeba se učit celý život, není mé studium ani zdaleka ukončeno.

Ke kraniosakrální terapii i Reiki mě přivedla jejich schopnost spolupráce s vnitřními přírodními silami.  K přírodě mě to táhne odjakživa - vystudovala jsem biologii a ekologii na vysoké škole a pár let pracovala v ochraně přírody. Díky studiu i zaměstnání jsem měla možnost poznat značné sebeléčivé schopnosti přírody v případech, kdy se jí pro vyléčení nechá čas a prostor. Jako lidé jsme stále ještě součástí přírody a fungujeme na podobných nejzákladnějších principech a proto i naše sebeléčivé schopnosti jsou obrovské a takřka neomezené. Jen je potřeba si na ně rozpomenout, probudit je a nechat jim čas a prostor…